Grily Vysočina

Můj příběh

V červenci 2017 jsem prodal svůj úplně první gril.
Co tomu ale předcházelo?

Znáte to možná sami – letní grilování s rodinou a přáteli. Pohoda u vychlazeného piva a rozžhaveného ohně. Mísící se vůně dřeva a grilovaného masa. K naprosté dokonalosti mi však chybělo to hlavní – gril.

Ten z marketu už dávno přesluhoval a navíc vůbec nesplňoval mé představy. A to jsem ho neměl dlouho. Rozhodl jsem se, že další gril si vyrobím sám!

Každý gril je ručně vyrobený originál, který projde mýma rukama.

Vyrobil jsem si masivní gril s pečícím kamenem a po prvním otestování jsem byl nadšený. Nezůstalo jen u jednoho grilu a další jsem nabídl k prodeji. Tím v podstatě odstartovala má „grilařská kariéra“.

Od grilů s pečícím kamenem to pak byl už jen kousek k větším, tolik oblíbeným multifunkčním grilům na kýtu. Díky poptávce restaurací a cateringových firem jsem o tři roky později přidal do nabídky i velké grily na selata a prasata.

PROČ GRIL ODE MĚ? Jsem perfekcionista, který má rád kvalitní věci bez kompromisu.

Tuto vlastnost vkládám do mých grilů. Nejde jenom o sílu materiálů, které jsou u mých grilů nadstandartní, ale i o konstrukční řešení. Ohyby na správných místech dodají vysokou pevnost, zatímco pečlivě zabroušené sváry zajistí estetický a čistý vzhled.

Grily vyrábím v nádherném prostředí Železných hor v prostorách našeho rodinného statku v obci Rozsochatec.

Nevyrábím stovky grilů ročně a ani to není mým cílem. Mým cílem je vyrábět kvalitní grily a stát se tak součástí kouzelných zážítků, které máme s grilováním všichni spojené.

Vít Šemík

Mí spokojení zákazníci

Perfektní grill Big family a lorna! Super zpracování. Jsem nadšen. Vydrží hodně dlouho.

Dani El

Dobrý den, pane Šemíku,
nerad to říkám, nerad někoho chválím, ale grill je TOP. Ještě jednou děkuji a ať se daří.
Děláte to dobře!

František K.

Skvělé a poctivé grily za perfektní cenu. Nezbývá než doporučit.

Jan N.

Doporučuji. Dostali jsme obratem po vybrání správné variace. Oceňuji kvalitu zpracování, zvhled a funkčnost. Grilování přesně podle představ. Bočnice dobře cloní vítr. Poctivá práce.

Martin J.